Development (trunk) - en to fr_FR translation catalogue (13 entries)

en: Add New Category
fr_FR: Ajouter Catégorie

en: Category
fr_FR: Catégories :

en: Display Date
fr_FR: Affichage de la date

en: Edit Category
fr_FR: Modifier Catégorie

en: Height
fr_FR: Hauteur&nbsp;:

en: New Category Name
fr_FR: Nom Catégorie

en: Parent Category
fr_FR: Catégorie parente

en: Parent Category:
fr_FR: Catégorie parente :

en: Pause
fr_FR: Pause :

en: Read More
fr_FR: En savoir plus

en: Search Category
fr_FR: Chercher la catégorie

en: Title
fr_FR: Titre:

en: Update Category
fr_FR: Mettre à jour la catégorie
