Development (trunk) - en to de_DE translation catalogue (12 entries)

en: Add New Category
de_DE: Terminkategorie hinzufügen

en: Category
de_DE: Kategorie:

en: Display Date
de_DE: Anzeigedatum

en: Edit Category
de_DE: Bearbeite Kategorie

en: Height
de_DE: Höhe:

en: New Category Name
de_DE: Neuer Kategorie Name

en: Parent Category
de_DE: Eltern Kategorie

en: Parent Category:
de_DE: Eltern Kategorie:

en: Pause
de_DE: Pause:

en: Read More
de_DE: Lesen Sie weiter

en: Title
de_DE: Überschrift:

en: Update Category
de_DE: Aktualisiere Kategorie
